Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Podpisanie porozumienia z Keimyung University

W dniu 2 czerwca 2017 roku, w Daegu, Pełnomocnik JMR UJ ds. Internacjonalizacji prof. dr hab. Adam W. Jelonek oraz Prorektor ds. Międzynarodowych Keimyung University prof. Joong-Hee Lee, podpisali Academic Agreement między Uniwersytetem Jagiellońskim w Kra-kowie a Keimyung University w Daegu. W uroczystości podpisania umowy uczestniczył także JM Rektor Keimyung University, prof. Ilhi Synn, a ze strony UJ obecni byli także Pełnomocnik JMR ds. Ogólnych Collegium Medicum prof. dr hab. med. Piotr Richter oraz wicedyrektor IBiDW ds. ogólnych i kierownik Zakładu Korei, dr hab. Renata Czekalska.

W dniu 2 czerwca 2017 roku, w Daegu, Pełnomocnik JMR UJ ds. Internacjonalizacji prof. dr hab. Adam W. Jelonek oraz Prorektor ds. Międzynarodowych Keimyung University prof. Joong-Hee Lee, podpisali Academic Agreement między Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie a Keimyung University w Daegu. W uroczystości podpisania umowy uczestniczył także JM Rektor Keimyung University, prof. Ilhi Synn, a ze strony UJ obecni byli także Pełnomocnik JMR ds. Ogólnych Collegium Medicum prof. dr hab. med. Piotr Richter oraz wicedyrektor IBiDW ds. ogólnych i kierownik Zakładu Korei, dr hab. Renata Czekalska.

Podczas roboczej części spotkania rozmawiano o możliwościach współpracy naukowej, realizacji wspólnych projektów badawczych i programów nauczania. Poruszono także kwestie wymiany studentów i pracowników.

Recommended
Intensywny Program Euroculture 2017