październik 2020

20201001

Zapraszamy na transmisję online z ceremonii Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale

Data: 01.10.2020
Czas rozpoczęcia: 16:00

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, dra hab. Pawła Laidlera prof. UJ, serdecznie zapraszamy na transmisję online z ceremonii Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale.

Transmisja na żywo odbędzie się na kanale Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w serwisie YouTube.

Program wydarzenia:

• Gaude Mater Polonia
  • Wystąpienie Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, dra hab. Pawła Laidlera, prof. UJ
  • Wystąpienie Prodziekan ds. Dydaktycznych, dr hab. Ewy Trojnar, prof. UJ
  • Immatrykulacja Studentów
  • Wystąpienie Przewodniczącej Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Zuzanny Kopani
  • Wykład Inauguracyjny prof. dra hab. Artura Gruszczaka – „Człowiek – Bezpieczeństwo – Władza”
  • Gaudeamus Igitur

zaproszenie na inaugurację roku akademickiego