Pracowniczka naszego Wydziału laureatką stypendium START 2021 Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Miło nam poinformować, że pracowniczka naszego Wydziału, dr Magdalena Lisińska została laureatką stypendium START 2021 Fundacji na rzecz Nauki Polskiej dla wybitnych młodych naukowców.

Program START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej jest najstarszym w Polsce programem stypendialnym dla najlepszych młodych naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny nauki. Jego celem jest wspieranie wybitnych młodych uczonych i zachęcanie ich do dalszego rozwoju naukowego. W tegorocznej edycji konkursu nagrodzonych zostało 100 badaczy i badaczek z grona 1034 aplikujących.

Więcej informacji na stronie konkursu.

Dr Magdalena Lisińska jest politolożką i latynoamerykanistką. Jej zainteresowania badawcze skupiają się wokół procesów polityczno-społecznych w Ameryce Łacińskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Argentyny.

Serdecznie gratulujemy!