Pracowniczka naszego Wydziału w Zarządzie Association of Israel Studies

Z przyjemnością informujemy, że pracowniczka naszego Wydziału, dr hab. Joanna Dyduch, prof. UJ z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu została powołana na Członka Zarządu Stowarzyszenia Studiów Izraelskich (Association of Israel Studies). Decyzja została podjęta 6 czerwca na dorocznym posiedzeniu Zarządu. Nominacja obowiązuje od razu i potrwa dwa lata.

Serdecznie gratulujemy!

O Stowarzyszeniu:

Utworzone w 1985 r. Stowarzyszenie Studiów Izraelskich jest międzynarodowym, interdyscyplinarnym stowarzyszeniem naukowym, którego celem jest promowanie podporządkowanych akademickim rygorom badaniom nad współczesnym Izraelem, Stowarzyszenie zarejestrowane jest w Stanach Zjednoczonych, współpracując szczególnie ściśle z amerykańskimi i izraelskimi ośrodkami akademickimi, w tym min.: Brandeis University, University of Illinois, University of Maryland or Michigan State University (i wielu innych).