Nagrody Naukowe Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych dla Pracowników naszego Wydziału

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Kapituła Konkursowa Nagrody Naukowej Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych (PTSM) rozstrzygnęła konkurs na najlepszą monografię naukową z zakresu nauki o stosunkach międzynarodowych opublikowaną w 2020 roku.

Nagrodę otrzymała Pani dr Magdalena Kozub-Karkut z Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych za książkę pt. "Realizm neoklasyczny w perspektywie teorii stosunków międzynarodowych i polityki zagranicznej" (Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego). Wyróżnienie przyznano książce prof. Brygidy Kuźniak z Wydziału Prawa i Administracji UJ i dr. Piotra Obacza z Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych pt. "Instrumentalizacja prawa międzynarodowego na przykładzie Polski jako strony konwencji stambulskiej" (Wydawnictwo Libron).

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 5 listopada 2021 r. na X Konwencji PTSM na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Więcej informacji znajduje się na stronie PTSM.

Serdecznie gratulujemy!