Spotkanie z Konsulem Generalnym Republiki Austrii w Krakowie

W środę 12 stycznia 2022 r. studenci Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego mieli okazję spotkać się z Konsulem Generalnym Republiki Austrii w Krakowie, Panem Philippem Charwathem. Wydarzenie było częścią szerszej serii Diplomatic Talks, stworzonej i koordynowanej przez członków SAIAD (Student Association of International Affairs and Development).

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wykładu Konsula Generalnego na temat jego doświadczeń w pracy w dyplomacji i służbie konsularnej. Następnie organizatorzy otworzyli część dyskusyjną, podczas której uczestnicy mogli porozmawiać z gościem na interesujące ich tematy.

Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową ISAD poświęconą SAIAD, aby być na bieżąco z innymi wydarzeniami!