maj 2022

20220516

Why the Judicial Architecture of Europe Needs Rethinking? Wykład prof. Josepha Weilera

Data: 16.05.2022
Czas rozpoczęcia: 17:00
Miejsce: Aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24
Organizator: Instytut Myśli Józefa Tischnera, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Instytut Myśli Józefa Tischnera oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na wykład prof. Josepha Weilera (New York University School of Law) Why the Judicial Architecture of Europe Needs Rethinking? 16 maja 2022 poniedziałek godz. 17.00-19.00 ul.Gołębia 24 Aula Collegium Novum UJ.

Wykład będzie tłumaczony symultanicznie na język polski (prosimy o wcześniejsze przybycie w celu wypożyczenia słuchawek).

Plakat wykładu profesora Weilera, na górze zdjęcie profesora, z boku logo organizatorów, pod spodem tytuł i szczegóły wykładu