Wizyta studyjna reprezentantów WSMiP na niemieckich uczelniach

W dniach 27.06.-2.07.2022 prof. Jan Tkaczyński i dr Wiktor Kordyś byli gośćmi prof. Matthiasa Niedobitka (Technische Universität Chemnitz) oraz prof. Christopha Gröpla (Universität des Saarlandes w Saarbrücken). W trakcie serii wykładów i spotkań stwierdzono z zadowoleniem, że istniejący potencjał badawczy po obu stronach otwiera nowe perspektywy tak w zakresie prowadzenia euroazjatyckich badań porównawczych, jak i pozwala na tworzenie stosownych międzynarodowych konsorcjów naukowych. Na zdjęciu podczas spotkania na Uniwersytecie Saary z prof. Annemarie Matusche-Beckmann, dziekan Wydziału Prawa oraz prof. Christophem Gröplem, kierownikiem Katedry Niemieckiego i Europejskiego Prawa Ustrojowego, Administracyjnego i Skarbowego.

na zdjęciu dr Wiktor Kordyś, prof. Jan Tkaczyński, prof. Annemarie Matusche-Beckmann, dziekan Wydziału Prawa, prof. Christophem Gröplem, kierownik Katedry Niemieckiego i Europejskiego Prawa Ustrojowego, Administracyjnego i Skarbowego.