Wyjazd studyjny Studentek i Studentów WSMiP do Warszawy

W dniach 12-13 stycznia zorganizowany został wyjazd Studentów i Studentek poszczególnych kierunków studiów na naszym Wydziale. W trakcie seminarium w Akademii Dyplomatycznej MSZ RP odbyło się spotkanie z Szefem Służby Zagranicznej Prof. Arkadym Rzegockim, podczas którego omówione zostały możliwości zatrudnienia i kariery w służbie zagranicznej, jak również strukturach międzynarodowych. W ramach wyjazdu odbyły się również spotkania i seminaria w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych oraz Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce, które dotyczyły profilu działania poszczególnych struktur, jak również możliwości zatrudnienia i kariery absolwentów i absolwentek naszego Wydziału. Podczas pobytu w Warszawie, zorganizowane zostały również warsztaty poświęcone kreowaniu i marce państwa, które przeprowadził redaktor Piotr Pogorzelski.

Wyjazd studyjny zorganizowany został w ramach realizacji Programu Inicjatywa Doskonałości na WSMiP, a za jego przygotowanie i i realizację odpowiadali Prof. Piotr Bajor oraz Prof. Joanna Dyduch.