II Festiwal Dyplomatyczny Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

Termin: 11.04.2011 - 13.04.2011

II Festiwal Dyplomatyczny to wydarzenie interdyscyplinarne, do wzięcia udziału w którym są zaproszeni wszyscy zainteresowani problematyką stosunków międzynarodowych.

Głównym elementem Festiwalu jest Turniej Negocjacyjny, oparty na tzw. studiach przypadku – dwustronnych grach, w których uczestnicy, obierając wylosowane role, będą mieli za zadanie osiągnąć porozumienie dające im największe – w kontekście scenariusza - korzyści.

W Turnieju mogą wziąć udział trzyosobowe drużyny reprezentujące koła naukowe polskich uczelni, zajmujące się tematyką negocjacji. Zadania będą zróżnicowane tematycznie oraz pod względem stopnia trudności.

Zwycięzcom Turnieju Negocjacyjnego gwarantujemy wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli  dzięki uprzejmości pani Róży Thun.

Więcej informacji: festiwal.kssm.pl

Data opublikowania: 06.05.2011