Spotkanie pt. "Poznaj swoje prawa z Rzecznikiem Praw Obywatelskich"

15.03.2010

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Uniwersytetu Jagiellońskiego

zaprasza na spotkanie z

Rzecznikiem Praw Obywatelskich

dr. Januszem Kochanowskim

pt. „Poznaj swoje prawa z Rzecznikiem Praw Obywatelskich”

Poniedziałek, 15 marca 2010 r.

Aula Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego

ul. Gołębia 24

Nowy punkt przyjęć interesantów Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie od 1 lutego 2010 r. dyżuruje przedstawiciel Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Do dyspozycji mieszkańców jest w każdy poniedziałek w godzinach od 13.00 do 16.00. Spotkania będą się odbywać w sali 108, na I piętrze w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, przy ul. Basztowej 22. Każdy zainteresowany, który ma poczucie, że jego prawa i wolności obywatelskie zostały naruszone, będzie mógł się spotkać osobiście z przedstawicielem Biura RPO, uzyskać informacje w swojej sprawie oraz złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich celem jej zbadania. Na spotkania we wszystkich punktach nie trzeba się wcześniej zapisywać. Porady udzielane są bezpłatnie.