Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ankieta dotycząca działalności Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future

Zgodnie z założeniami konkursu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB), na Uniwersytecie Jagiellońskim wyłonione zostały priorytetowe obszary badawcze. Jednym z nich jest POB Society of the Future [FutureSoc], którego zadaniem jest tworzenie nowoczesnych warunków dla rozwoju badań, dydaktyki oraz współpracy z otoczeniem zewnętrznym w obszarze kluczowych zmian społecznych i gospodarczych, w tym wywołanych rozwojem technologii.

W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o wypełnienie krótkiej (ok. 10-minutowej) ankiety, która posłuży doskonaleniu strategii rozwoju i dalszych prac POB FutureSoc skierowanych na tworzenie nowoczesnego ekosystemu badawczego, podniesienie jakości edukacji oraz intensyfikację współpracy z otoczeniem zewnętrznym.

Nasza ankieta ma trzy cele. Po pierwsze, udoskonalenie Strategii Rozwoju POB FutureSoc poprzez uwzględnienie prowadzonych i planowanych przez Państwa tematów badań naukowych. Po drugie, rozpoznanie dotychczasowych doświadczeń we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, aby je uwzględnić w działalności POB FutureSoc. Po trzecie, poznanie Państwa oczekiwań dotyczących przyszłych działań prowadzonych przez POB.

Ankieta dostępna jest pod następującym linkiem: https://tiny.pl/7cb9q

Będziemy Państwu wdzięczni za wypełnienie ankiety w terminie do 15 lipca br.

Państwa głos jest dla nas bardzo ważny!

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: futuresoc@uj.edu.pl    

Z wyrazami szacunku,
Zespół Wykonawczy
POB FutureSoc

ankieta POB future