Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20171213

Konferencja Traktat lizboński. Dobre rozwiązanie w czasach kryzysów?

Data: 13.12.2017 - 14.12.2017
Miejsce: Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w Krakowie
Organizator: Katedra Studiów nad Procesami Integracyjnymi INPiSM UJ w ramach projektu Jean Monnet Chair EUCRIS, którego kierownikiem jest prof. dr hab. Janusz Węc

13 grudnia 2017 roku minie 10 lat od podpisania traktatu lizbońskiego. Na ten dzień zaplanowana została konferencja naukowa, której celem będzie ocena funkcjonowania i kondycji Unii Europejskiej pod reżimem prawnym traktatu lizbońskiego.

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pt. Traktat lizboński. Dobre rozwiązanie w czasach kryzysów? Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2017 r. w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w Krakowie. Głównym powodem organizacji konferencji jest przypadająca 13 grudnia 2017 r. dziesiąta rocznica podpisania Traktatu z Lizbony. Będzie to świetna okazja do ewaluacji efektywności i adekwatności jego postanowień, zwłaszcza w okresie kryzysów UE: migracyjnego, ekonomicznego oraz instytucjonalno-demokratycznego.

Konferencja jest organizowana przez Katedrę Studiów nad Procesami Integracyjnymi UJ w ramach projektu Jean Monnet Chair EUCRIS, którego kierownikiem jest prof. dr hab. Janusz Węc.

Zapraszamy do zapoznania sie z programem (PDF)!

Plakat konferencji do pobrania (PDF)