20201222

Zaproszenie na seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowane przez Global Trends Lab

Data: 22.12.2020
Czas rozpoczęcia: 18.00
Miejsce: online
Organizator: Global Trends Lab

Serdecznie zapraszamy do udziału w piątym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab – strukturę Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future, we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza.

Celem projektu Globalne Wtorki jest promowanie badań naukowych dotyczących najważniejszych, globalnych aspektów związanych z problematyką stosunków międzynarodowych, nauk politycznych i bezpieczeństwa oraz ich upowszechnianie wśród społeczeństwa oraz partnerów ze środowiska społeczno-gospodarczego.

Tematem spotkania będzie sytuacja wewnętrzna i pozycja międzynarodowa Rosji w obliczu pandemii COVID-19.

Uczestnicy:

• Dr Agnieszka Bryc (UMK Toruń)
  • Prof. dr hab. Joachim Diec (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Rosji i Europy Wschodniej)
  • Dr hab. Marek Czajkowski, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych)

Moderator: Dr hab. Piotr Bajor

Seminarium odbędzie się we wtorek 22 grudnia w godz. 18:00-19:30. Transmisja dostępna będzie na Facebooku Global Trends Lab.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

zaproszenie na konferencję z cyklu globalne wtorki