20211203

Studencka konferencja naukowa „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”

Data: 03.12.2021
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Online - Facebook Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ
Witryna internetowa: https://fb.me/e/5HRhwtf5g

Serdecznie zapraszamy na studencką konferencję naukową w ramach międzynarodowego projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia 2021 r. i będzie transmitowane na żywo na Facebooku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Konferencja podsumowuje prace studenckiego zespołu badawczego działającego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, kierowanego przez Kierownika projektu, prof. Piotra Bajora. W skład grupy wchodzą Studenci i Studentki reprezentujący wszystkie kierunki i poziomy studiów w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz pozostałych kierunków na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Projekt "Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego" realizowany jest jako zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Dyplomacja publiczna 2021”. W skład konsorcjum uniwersytetów realizujących projekt wchodzą Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Państwowy Uniwersytet w Erywaniu, Państwowy Uniwersytet w Tbilisi, Państwowy Uniwersytet w Kiszyniowie, Lwowski Uniwersytet im. Iwana Franki oraz Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa we Lwowie.

Link do wydarzenia.

plakat studenckiej konferencji naukowej