20211209

Międzynarodowa konferencja naukowa "Non-state actors as a determinant of contemporary international relations"

Data: 09.12.2021 - 11.12.2021
Miejsce: online – zapis live dostępny na facebooku KSSM UJ
Organizator: Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ
Kontakt: Barbara Stachura, barbara.stachura@student.uj.edu.pl
Witryna internetowa: https://fb.me/e/3RWSeGYWW

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową "Podmioty pozapaństwowe jako determinanta współczesnych stosunków międzynarodowych".

Konferencja odbędzie się w formie online 9-11 grudnia 2021 r.

Całe wydarzenie transmitowane będzie na Facebook’u poprzez fanpage KSSM UJ.

Głównym celem konferencji jest utworzenie platformy wymiany myśli, refleksji oraz wiedzy na temat działalności i roli podmiotów pozapaństwowych we współczesnym świecie.

Poruszane będą głównie zagadnienia z dziedziny stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa międzynarodowego, myśli politycznej, społecznej, ale także kultury czy nawet ekologii, co nadaje konferencji charakter interdyscyplinarny.

plakat konferencji podmioty poza państwowe