wydarzenia

Wykład otwarty: "Ochrona środowiska w Chinach. Między katastrofą a nowym spojrzeniem na ekologię"

Już w najbliższy piątek w Instytucie Konfucjusza w Krakowie odbędzie się wykład prof. Jana Wiktora Tkaczyńskiego oraz dr. hab. Łukasza Gacka, prof. UJ.
events wydarzenia

“Amerykańska dyplomacja w praktyce – ścieżka kariery amerykańskiego dyplomaty” – wykład Konsula Generalnego USA w Krakowie Patricka T. Slowinskiego

Serdecznie zapraszamy na wykład Konsula Generalnego USA w Krakowie, Pana Patricka T. Slowinskiego zatytułowany "U.S Diplomacy in Practice - The Career Path of the U.S. Diplomat". Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca br. (wtorek) w godz. 13:30-14:30 w auli 039 (ul. Reymonta 4).
events wydarzenia

XIII Festiwal Dyplomatyczny „Wiatr Zmian - Unia Europejska w dobie globalnej niepewności”

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na XIII edycję naszej flagowej konferencji naukowej pt. "Festiwal Dyplomatyczny"!
events wydarzenia

Wykład Profesora Johna Ishiyamy – Prezydenta Amerykańskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, pt. "Przyszłość nauk politycznych?"

events wydarzenia

Wykład Profesor Oriane Calligaro pt. Podejście Unii Europejskiej do kwestii europejskiej tożsamości – pomiędzy dziedzictwem, kulturą i wartościami