events wydarzenia

NAWA Chair Days Observing Complexity in Turbulent Times Roundtable on “Small States and Great Powers”

Spotkanie poświęcone stażom i karierom w Unii Europejskiej

events wydarzenia

Wykład Prezydent IPSA Profesor Dianne Pinderhughes (University of Notre Dame) w ramach projektu Polimpact – Społeczne znaczenie i wpływ politologii

wydarzenia

Wykład Profesora Jana Zielonki (University of Oxford) w ramach projektu Polimpact – Społeczne znaczenie i wpływ politologii

Gorąco zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i doktorantów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, a także pozostałych członków polskiej społeczności politologicznej do udziału w wykładach i dyskusjach w ramach projektu „Polimpact – Społeczne znaczenie i wpływ Politologii”!
wydarzenia

Faces of postmemory 5 – conflict or negotiations?/Oblicza Postpamięci 5 – konflikty czy negocjacje?

25 i 26 października odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „Oblicza postpamięci 5 – konflikty czy negocjacje?”. Wydarzenie odbędzie się w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, przy ul. Reymonta 4. Wykład inauguracyjny wygłosi Ann Rigney z Uniwersytetu w Utrechcie.