events wydarzenia

‘Economic diplomacy in the modern world: The role of diplomatic missions, opportunities and risk” (wykład gościnny Philippa Charwatha, konsula generalnego Austrii)

wydarzenia

Zaproszenie na konferencję naukową pt. „Po co Szwajcarom demokracja bezpośrednia?"

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pt. „Po co Szwajcarom demokracja bezpośrednia?”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 maja 2022 (środa) w sali nr 25 budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
events wydarzenia

Spotkanie z ambasadorem Filipem Grzegorzewskim, szefem przedstawicielstwa ekonomiczno-handlowego Unii Europejskiej na Tajwanie

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju serdecznie zaprasza na spotkanie z ambasadorem Filipem Grzegorzewskim, szefem przedstawicielstwa ekonomiczno-handlowego Unii Europejskiej na Tajwanie, który opowie o dyplomacji ekonomicznej, inicjatywach Unii Europejskiej, współpracy z państwami członkowskimi oraz politycznych ograniczeniach.
wydarzenia

Wykład Profesora Artura Gruszczaka pt. Nigdy nie byliśmy dostatecznie bezpieczni. Transwersalne współzależności w polityce bezpieczeństwa wewnętrznego Unii Europejskiej

wydarzenia

Wykład Profesora Bogusława Packa pt. Rywalizacja między mocarstwami: USA, CHRL i Rosją i związane z nią zachodzące oraz przewidywane zmiany w świecie