Konferencje

07.11.2017
więcej o Zaproszenie na konferencję naukową w Paryżu, której tematem jest „Diversity and Globalization”

07.11.2017
więcej o 10 listopada "Idee jagiellońskie wobec wyzwań współczesności” przenoszą się do Kijowa

VII Ogólnopolska Konwencja PTSM

07.11.2017
Prawie dwustu naukowców z polskich i zagranicznych uczelni weźmie udział w VII Ogólnopolskiej Konwencji PTSM, która w dniach 9-10 listopada odbędzie się w Krakowie.
więcej o VII Ogólnopolska Konwencja PTSM

26.10.2017
więcej o Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji: "OBLICZA POSTPAMIĘCI 3 – KODY I JĘZYKI // FACES OF POSTMEMORY 3 – CODES AND LANGUAGES",

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową Freedom in Culture

10.10.2017
Instytut Studiów Międzykulturowych Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję naukową poświęconą zagadnieniu szeroko rozumianej wolności w kulturze.
więcej o Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową Freedom in Culture