Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

konferencja

„Wartości w polityce. Doświadczenie Polski i Rosji" – międzynarodowa konferencja naukowa

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Wydziałem Politologii Państwowego Uniwersytetu Moskiewskiego im. M. Łomonosowa zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Wartości w polityce. Doświadczenie Polski i Rosji. Ценности в политике. Опыт Польши и России", która odbędzie się w Krakowie w dniach 24-25 września 2012 roku
konferencja

Kongres Praw Człowieka - The International Conference on Human Rights Education

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ ma zaszczyt zaprosić na III Kongres Praw Człowieka - "Third International Conference on Human Rights Education. Promoting Change in Times of Transition and Crisis"
konferencja

III Ogólnopolska Konferencja Auschwitz i Holokaust na tle zbrodni ludobójstwa w XX i XXI wieku "Jednostka wobec zbrodni"

W dniach 25-28.06.2012 r. w Oświęcimiu odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Auschwitz i Holokaust na tle zbrodni ludobójstwa w XX i XXI wieku "Jednostka wobec zbrodni". Podczas konferencji jednym z wykładów będzie prelekcja Prof. dr hab. Wiesława Kozuba-Ciembroniewicza- Przewodniczącego Rady Naukowej Centrum Badań Holokaustu UJ pt. "Giovanni Gentile i Benedetto Croce wobec faszyzmu włoskiego."
konferencja

Sympozjum "Human Values in Intercultural Space"

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu zapraszają na międzynarodowe sympozjum organizowane w ramach projektu "Jagiellońskie studia kulturowe"
konferencja

Różne wymiary realizmu politycznego w Polsce "Ludowej"

Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej oddział w Krakowie i Ośrodkiem Myśli Politycznej zapraszają na konferencję naukową Różne wymiary realizmu politycznego w Polsce "Ludowej", która odbędzie się 11 czerwca (poniedziałek) w Krakowie (Collegium Maius, Sala im. Michała Bobrzyńskiego, ul. Jagiellońska 15)