konferencja

II Ogólnopolski Kongres Politologii - Poznań, 19-21 września 2012 r.

W dniach 19-21 września 2012 r. w Poznaniu odbywać będzie się II Ogólnopolski Kongres Politologii. Temat kongresu to "Polska i Europa wobec wyzwań współczesnego świata".

Konferencja EURODOC 2012

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz młodych naukowców do udziału w konferencji EURODOC 2012, która odbędzie się w Krakowie w dniu 22 marca 2012 r. w Teatrze im. J. Słowackiego. Tematem przewodnim konferencji będzie finansowania kształcenia i badań naukowych doktorantów i młodych naukowców – Funding – how to acquire scientific grants. Konferencja odbywa się w ramach X Zjazdu EURODOC (20-25 marca 2012).
konferencja

Konferencja "Podsumowanie polskiej prezydencji w Radzie UE"

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych oraz Centrum Inicjatyw Międzynarodowych mają zaszczyt zaprosić na konferencję dot. podsumowania polskiej prezydencji w Radzie UE, która odbędzie się 12 marca 2012 r.
konferencja

Konferencja na temat tradycji i współczesności konstytucjonalizmu polskiego i węgierskiego

3 lutego 2012 odbędzie się konferencja o tradycjach i współczesności konstytucjonalizmu polskiego i węgierskiego. Wykłady wygłoszą m.in. Prof. Jarosław Szymanek (Uniwersytet Warszawski), Dr. Kálmán Pócza (Pázmány Péter Catholic University), Dr. Artur Wołek (Instytut Studiów Politycznych PAN) oraz Dr. Csaba Törő (Hungarian Institute of International Affairs)
konferencja

W piątek 16 grudnia 2011 r., w godzinach 10.00-19.00, w Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja Towarzystwa Naukowego Australii, Nowej Zelandii i Oceanii, pt. Polinezja Francuska – jak bardzo francuska?