konferencja

Konferencja naukowa "Rycerze Wolności - PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii"

Uniwersytet Jagielloński i Polski Uniwersytet na Obczyźnie, zapraszają w ramach studiów Polsko Brytyjskie Partnerstwo Strategiczne na konferencję naukową pt. "Rycerze Wolności"
konferencja

Zaproszenie do udziału w konferencji pt. "Rozpad ZSRR i jego konsekwencje dla Europy i świata"

Instytut Rosji i Europy Wschodniej WSMiP UJ organizuje w 20. rocznicę upadku ZSRR międzynarodowy interdyscyplinarny kongres naukowy. Honorowy Patronat nad konferencją objęło Kolegium Europy Wschodniej Fundacja im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
konferencja

Konferencja "Media w Chinach, Chiny w mediach"

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ mają zaszczyt zaprosić na konferencję, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2011 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
konferencja

INPiSM UJ ma zaszczyt zaprosić do udziału w Konferencji ,,Stosunki państwo- Kościół w Polsce w latach 1944- 2010"

Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zaprasza na Konferencję pt. ",,Stosunki państwo - Kościół w Polsce w latach 1944- 2010", która odbędzie się 7 listopada 2011 r.
konferencja

Międzynarodowa konferencja pt. Chrześcijaństwo wobec problemów współczesnego świata

Organizatorzy pragną rozpocząć zaproponowany cykl biorąc pod uwagę gwałtowność cywilizacyjnych i politycznych przemian we współczesnym świecie i jednoczesną nieobecność w naukowej refleksji nad tymi wydarzeniami perspektywy chrześcijańskiej. Nauka koncentruje się przede wszystkim na wymiarze: politycznym, społecznym, ekologicznym, medycznym