Kongres Praw Człowieka - The International Conference on Human Rights Education

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ ma zaszczyt zaprosić na III Kongres Praw Człowieka - "Third International Conference on Human Rights Education. Promoting Change in Times of Transition and Crisis"
konferencja

W dniach 25-28.06.2012 r. w Oświęcimiu odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Auschwitz i Holokaust na tle zbrodni ludobójstwa w XX i XXI wieku "Jednostka wobec zbrodni". Podczas konferencji jednym z wykładów będzie prelekcja Prof. dr hab. Wiesława Kozuba-Ciembroniewicza- Przewodniczącego Rady Naukowej Centrum Badań Holokaustu UJ pt. "Giovanni Gentile i Benedetto Croce wobec faszyzmu włoskiego."
konferencja

Sympozjum "Human Values in Intercultural Space"

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu zapraszają na międzynarodowe sympozjum organizowane w ramach projektu "Jagiellońskie studia kulturowe"
konferencja