Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

konferencja

Kongres Praw Człowieka - The International Conference on Human Rights Education

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ ma zaszczyt zaprosić na III Kongres Praw Człowieka - "Third International Conference on Human Rights Education. Promoting Change in Times of Transition and Crisis"
konferencja

III Ogólnopolska Konferencja Auschwitz i Holokaust na tle zbrodni ludobójstwa w XX i XXI wieku "Jednostka wobec zbrodni"

W dniach 25-28.06.2012 r. w Oświęcimiu odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Auschwitz i Holokaust na tle zbrodni ludobójstwa w XX i XXI wieku "Jednostka wobec zbrodni". Podczas konferencji jednym z wykładów będzie prelekcja Prof. dr hab. Wiesława Kozuba-Ciembroniewicza- Przewodniczącego Rady Naukowej Centrum Badań Holokaustu UJ pt. "Giovanni Gentile i Benedetto Croce wobec faszyzmu włoskiego."
konferencja

Sympozjum "Human Values in Intercultural Space"

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu zapraszają na międzynarodowe sympozjum organizowane w ramach projektu "Jagiellońskie studia kulturowe"
konferencja

Różne wymiary realizmu politycznego w Polsce "Ludowej"

Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej oddział w Krakowie i Ośrodkiem Myśli Politycznej zapraszają na konferencję naukową Różne wymiary realizmu politycznego w Polsce "Ludowej", która odbędzie się 11 czerwca (poniedziałek) w Krakowie (Collegium Maius, Sala im. Michała Bobrzyńskiego, ul. Jagiellońska 15)
konferencja

Konferencja "Nowe strategie na nowy wiek - granice i możliwości integracji regionalnych i globalnych

Katedra Teorii i Strategii Stosunków Międzynarodowych w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2012 roku