Konferencje

26.10.2017
więcej o Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji: "OBLICZA POSTPAMIĘCI 3 – KODY I JĘZYKI // FACES OF POSTMEMORY 3 – CODES AND LANGUAGES",

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową Freedom in Culture

10.10.2017
Instytut Studiów Międzykulturowych Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję naukową poświęconą zagadnieniu szeroko rozumianej wolności w kulturze.
więcej o Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową Freedom in Culture

Building a Culture of Peace Program

27.09.2017
The Faculty of Political and International Studies is pleased to invite everyone to the International Peace Program.
więcej o Building a Culture of Peace Program

Drugi dzień międzynarodowej konferencji UACES 2017

05.09.2017
więcej o Drugi dzień międzynarodowej konferencji UACES 2017

Konferencja "Idee Jagiellońskie w relacjach międzykulturowych"

27.08.2017
Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Idee jagiellońskie w relacjach międzykulturowych" z udziałem wybitnych ekspertów z ośrodków akademickich z Polski, Litwy, Węgier, Ukrainy i Niemiec.
więcej o Konferencja "Idee Jagiellońskie w relacjach międzykulturowych"