II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

08.08.2017
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych zaprasza do udziału w kolejnej ogólnokrajowej konferencji naukowej poświęconej aktualnym dylematom i problemom bezpieczeństwa...
więcej o II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

08.08.2017
Zakład Polityki Etnokulturowej i Katedra Kulturoznawstwa Międzynarodowego Instytutu Studiów Międzykulturowych UJ oraz partnerzy: Fundacja Dialog-Pheniben i Stowarzyszenie INTERKULTURALNI.PL mają zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję pt. Wielokulturowość – fakt społeczny czy nieudany projekt polityczny?/ Multiculturalism – social fact or failed political project?.
więcej o Zaproszenie na międzynarodową konferencję pt. Wielokulturowość – fakt społeczny czy nieudany projekt polityczny?

04.08.2017
Koło Myśli Geopolitycznej UJ i Koło Naukowe Historyków Studentów UJ zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Wizje polityki zagranicznej w dziejach Rzeczypospolitej".
więcej o Zaproszenie na ogólnopolską konferencję naukową "Wizje polityki zagranicznej w dziejach Rzeczypospolitej".

04.08.2017
III Międzynarodowy Interdyscyplinarny Eurazjatycki Kongres Naukowy "Rewolucja Rosyjska. Spuścizna". Kraków, 7-9 listopada 2017 r.
więcej o Zaproszenie na III Międzynarodowy Interdyscyplinarny Eurazjatycki Kongres Naukowy "Rewolucja Rosyjska. Spuścizna"

04.08.2017
Instytut Europeistyki UJ wraz z Dipartimento di Studi Politici, Giuridici e Rapporti Internazionali Uniwersytetu w Padwie zapraszają na polsko-włoskie seminarium naukowe.
więcej o "Zbudować wspólną przeszłość. Włochy i Polska wobec polityki pamięci UE. Pamięć totalitaryzmów" - zaproszenie na międzynarodowe seminarium naukowe