"15 Years of Polish Membership in NATO" - nowa publikacja pod redakcją pracownika Wydziału

Nakładem Krakowskiej Oficyny Wydawniczej Tekst ukazała się książka pod red. pracownika Wydziału dr. Michała Matyasika pt. „15 Years of Polish Membership in NATO. Experiences & Future Challenges".

Monografia jest zbiorem artykułów i komunikatów pokonferencyjnych, które zostały przedstawione podczas międzynarodowej konferencji o tym samym tytule. Odbyła się w 2014 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z 15 rocznicą przystąpienia Polski i innych państw Europy Środkowej do NATO.

Publikacja pokonferencyjna przedstawia opracowania przygotowane przez naukowców i przedstawicieli sił zbrojnych z Austrii, Czech, Holandii, Litwy oraz Polski.

Data opublikowania: 09.07.2015
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz