Nowości wydawnicze

W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka autorstwa Justyny Budzik pt. "W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton"

Detencja cudzoziemców w Polsce: perspektywa teoretyczno-metodologiczna - nowa publikacja współautorstwa pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Zakład Wydawniczy Nomos ukazała się książka autorstwa Dariusza Niedźwiedzkiego i Jacka Schmidta pt. "Detencja cudzoziemców w Polsce: perspektywa teoretyczno-metodologiczna"

Bezpieczeństwo międzynarodowe Aspekty metodologiczne i systemowe - nowa publikacja pod redakcją pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka pod redakcją Piotra Bajora pt. "Bezpieczeństwo międzynarodowe Aspekty metodologiczne i systemowe"

Ruchy miejskie w Polsce - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Zakładu Wydawniczego NOMOS ukazała się książka autorstwa Pawła Kubickiego pt. "Ruchy miejskie w Polsce"

Tożsamość i pamięć. Konteksty kulturowe i społeczne. Studia ukrainoznawcze - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod redakcją Denysa Pilipowicza i Rafała Kęska