Nowości wydawnicze

Islands of Memory: The Landscape of the (Non)Memory of the Holocaust in Polish Education from 1989 to 2015 - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Jagiellonian University Press ukazała się książka autorstwa Jolanty Ambrosewicz-Jacobs pt. "Islands of Memory: The Landscape of the (Non)Memory of the Holocaust in Polish Education from 1989 to 2015"

Chinese Law Research Guide - nowa publikacja współautorstwa studentki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Naukowego Archaegraph ukazała się książka współautorstwa Zuzanny Kopani pt.: "Chinese Law Research Guide"

A colossus with feet of clay? Assessing Germany’s prevalence in European Union lawmaking - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że w czasopiśmie International Politics ukazał się artykuł autorstwa Adama Kirpszy pt.: "A colossus with feet of clay? Assessing Germany’s prevalence in European Union lawmaking"

The second issue of the ISAD Panopticon is ready!

Wykorzystanie sztucznych sieci neuronowych w badaniach politologicznych - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN ukazała się książka autorstwa Łukasza Wordliczka pt.: "Wykorzystanie sztucznych sieci neuronowych w badaniach politologicznych"