Nowości wydawnicze

Bezpieczeństwo międzynarodowe Aspekty metodologiczne i systemowe - nowa publikacja pod redakcją pracownika naszego Wydziału

13.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka pod redakcją Piotra Bajora pt. "Bezpieczeństwo międzynarodowe Aspekty metodologiczne i systemowe"

Ruchy miejskie w Polsce - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

28.04.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Zakładu Wydawniczego NOMOS ukazała się książka autorstwa Pawła Kubickiego pt. "Ruchy miejskie w Polsce"

Tożsamość i pamięć. Konteksty kulturowe i społeczne. Studia ukrainoznawcze - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

26.04.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod redakcją Denysa Pilipowicza i Rafała Kęska

"La violencia en América Latina Retos y perspectivas para el futuro " - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

16.04.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka pod redakcją Ángel-Baldomero Espina Barrio, Karola Derwicha i Moniki Sawickiej pt. "La violencia en América Latina Retos y perspectivas para el futuro "

Islands of Memory: The Landscape of the (Non)Memory of the Holocaust in Polish Education from 1989 to 2015 - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

29.03.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Jagiellonian University Press ukazała się książka autorstwa Jolanty Ambrosewicz-Jacobs pt. "Islands of Memory: The Landscape of the (Non)Memory of the Holocaust in Polish Education from 1989 to 2015"