Nowości wydawnicze

China's environmental policy in terms of European Union standards - nowa publikacja autorstwa pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka w języku chińskim pt. „China's environmental policy in terms of European Union standards” (欧盟标准方面的环境政策) autorstwa Jana Wiktora Tkaczyńskiego i Łukasza Gacka.

Artykuł pracownika naszego Wydziału w "International Political Science Review"

Nowy numer czasopisma "Teoria Polityki"

Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się V numer międzynarodowego czasopisma TEORIA POLITYKI. Jednostką odpowiedzialną za numer był Zakład Teorii Polityki Uniwersytetu Gdańskiego.

Europejskie partie polityczne - nowa publikacja z rozdziałami autorstwa pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Sejmowego ukazała się monografia pt. "Europejskie partie polityczne" zawierającą rozdziały autorstwa dr Nataszy Styczyńskiej i Elodie Thevenin oraz dr hab. Beaty Kosowskiej-Gąstoł.

Bezpieczeństwo regionalne: węzłowe problemy i procesy - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka autorstwa Piotra Bajora pt. „Bezpieczeństwo regionalne: węzłowe problemy i procesy"