Inauguracja programu International Security and Development (ISAD) – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej inauguracji programu International Security and Development – ISAD, która rozpocznie się 11 października 2018 roku o godz. 14.00 w sali im. Michała Bobrzyńskiego Collegium Maius UJ przy ul. Jagiellońskiej 15.

Wykład inauguracyjny pt. The Influence of Special Operations on International Relations wygłosi płk Piotr Gąstał, były dowódca Jednostki Wojskowej GROM.

International Security and Development jest nowym programem studiów drugiego stopnia prowadzonym w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych od roku akademickiego 2018/2019, dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej (Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój – POWER).

ISAD cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem studentów, o czym świadczy ponad 100 aplikacji kandydatów reprezentujących 30 krajów z prawie wszystkich kontynentów. Spośród nich przyjętych zostało 46 najlepszych, którzy już niebawem rozpoczną studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Więcej informacji na stronie programu www.isad.uj.edu.pl.