Seminarium wyjazdowe do Lublina w ramach projektu "Kompetentni uczniowie"

Uczniowie realizujący trzeci moduł projektu "Kompetentni uczniowie" zatytułowany "Kreatywne metody upamiętniania historii lokalnej - rozwój kompetencji kreatywności i działania innowacyjnego" odwiedzili Lublin, aby podczas seminarium wyjazdowego poznać sposoby odzyskiwania tego, co zapomniane, oraz dowiedzieć się, czy są miejsca pamięci wg Nory.

zajęcia

Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytutu Europeistyki, POWR.03.01.00-00-C064/16, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”, w programie Ścieżki Kopernika 2.0)