Kreatywne myślenie w sztuce

mocak i uczniowie

Spotkanie ze współczesną sztuką było pewnym wyzwaniem dla uczniów realizujących III moduł w ramach projektu „Kompetentni uczniowie” , ale warsztaty wyzwoliły w nich ukryte pokłady kreatywności. Tak skomentował zajęcia realizowane w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK nauczyciel koordynator projektu z ramienia szkoły. Założenie grudniowych zajęć zatytułowanych Kreatywne myślenie w sztuce zostało zrealizowane.

mocak

Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytutu Europeistyki, POWR.03.01.00-00-C064/16, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”, w programie Ścieżki Kopernika 2.0)

loga