POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY MIĘDZY WSMiP A MUZEUM NARODOWYM W KRAKOWIE

Informujemy, że Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zawarł porozumienie o współpracy z Muzeum Narodowym w Krakowie. Zarówno Pracownicy naukowi i administracyjni, jak i Studenci mają możliwość wstępu na wystawy stałe i czasowe bezpłatnie w ramach zajęć, a poza zajęciami na podstawie wejściówki w cenie za 1zł. W ramach porozumienia studenci mogą odbywać praktyki w Muzeum. Istnieje również możliwość skorzystania z dwóch muzealnych sal w związku z organizacją projektów. Koordynatorem z ramienia Wydziału jest Pani dr Katarzyna Jagodzińska z Instytutu Europeistyki.

Już teraz polecamy Państwa uwadze wystawę Henry’ego Moore’a w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie jedno z największych wydarzeń muzealnych w Polsce 2019 roku: http://mnk.pl/wystawy/moc-natury-henry-moore-w-polsce

Jednocześnie przypominamy, że WSMiP ma zawarte porozumienie także z Muzeum Krakowa, w ramach którego możliwe jest realizowanie w Muzeum zajęć dydaktycznych (dla grupy wstęp bezpłatny). Także w tym Muzeum studenci mają możliwość odbycia praktyk.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zwiedzania indywidualnego (wymagana rejestracja), organizacji wizyty w grupie (wymagana rejestracja), realizacji projektów oraz praktyk w Muzeum Narodowym i Muzeum Krakowa prosimy o kontakt z P. dr Katarzyną Jagodzińską pod adresem mailowym: katarzyna.jagodzinska@uj.edu.pl