Relacja z debaty eksperckiej „Wybory do Parlamentu Europejskiego - wszystko, co chcesz wiedzieć, a boisz się zapytać”

Zachęcamy do zapoznania się z relacją zamieszczoną na stronie kampanii Parlamentu Europejskiego, „Tym razem głosuję”, opisującą przebieg debaty eksperckiej „Wybory do Parlamentu Europejskiego - wszystko, co chcesz wiedzieć, a boisz się zapytać”. Wydarzenie odbyło się 7 maja 2019 r. w Collegium Novum UJ i zostało zorganizowane przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Koło Naukowe Europeistyki UJ.

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP