Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

PLinUK JAM Session - zgłoś się do konkursu!

Zapraszamy na Mixer Strategiczny PLinUK Jam Session mający na celu na opracowanie strategii promocji Polski w UK.
Do wygrania wyjazd do Wielkiej Brytanii i współpraca z Ambasadą RP w Londynie przy wdrożeniu strategii!

PLinUK Jam Session - to wyjątkowy konkurs dla młodych innowatorów współtworzony przez Ambasadę Polski w Wielkiej Brytanii oraz Fundację Impact w ramach międzynarodowego tygodnia innowacji Cracow Tech Week. Partnerem wydarzania jest BOŚ BANK.

Podczas tego wyjątkowego Jam Session będziemy tworzyć usługi, nie muzykę. Zadaniem uczestników będzie opracowanie strategii promocji Polski w Wielkiej Brytanii w jednym z wymienionych obszarów:
1. Polska dynamiczna – polska gospodarka, promocja biznesu i inwestycji w Polsce , z mocnym uwzględnieniem obszaru ekologii.
2. Polska smaczna – polska kuchnia, tradycje kulinarne, kultura jedzenia wspólnych posiłków; jak jeść zdrowo i ekologicznie.
3. Polska nie tylko na weekend – promocja turystyki do Polski, zarówno krótkoterminowej (wyjazdy weekendowe, wakacje, zimowiska), jak również wyjazdów długoterminowych (wyjazdy związane z wymianą akademicką trwające pow. 3 miesięcy). Szczególnie promowe pomysły zwierające wskazówki: jak zwiedzać nie szkodząc środowisku.
4. Polska innowacyjna – polska nauka oraz programy współpracy z polskimi instytucjami badawczymi. Szczególnie promowane będą pomysły uwzględniające obszary związane z innowacjami w sektorze energii odnawialnych i technologii przyjaznych środowisku.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 120 minut pod opieką mentorów na opracowanie jednego z 4 zagadnień.

W czasie Jam Session uczestnicy pracują w grupach od 3 do 5 osób, zgłoszenia przyjmujemy zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. UWAGA! Każdy członek zespołu musi dokonać rejestracji za pośrednictwem formularza.

Efektem pracy zespołu będzie 3 minutowa prezentacja połączona z krótką sesją pytań i odpowiedzi ze strony oceniającego projekty jury.

Na najlepszych uczestników czeka wyjątkowa nagroda-wyjazd do Wielkiej Brytanii i współpraca z Ambasadą RP w Londynie we wdrożeniu zwycięskiego projektu oraz nagrody rzeczowe!

Rejestracja udziału w wydarzeniu na stronie: http://bit.ly/PLinUK_jamsession

22.05 Strategic Mixer Day

8:00 - 9:00 Rejestracja uczestników, networking
9:00 - 9:20 Przywitanie uczestników
9:20 - 9:30 Inspirational Keynote
9:30 - 9:45 Prezentacja harmonogramu, przedstawienie mentorów, omówienie zasad końcowych prezentacji
9:45 - 10:00 Poznanie mentorów i zespołów, wstępny podział zadań
10:00 - 12:30 Hacking: Praca zespołów problemowych - zespoły pracują nad strategią promocji Polski w UK w jednym z wybranych obszarów , w tym czasie mogą konsultować się z mentorami i korzystać ze strefy networkingowej, przygotowanie draftu 3 minutowej prezentacji opracowanej strategii

23.05 Summary Day
14:00 - 15:00 prezentacje przedstawicieli zespołów prezentująca opracowane rozwiązanie; sesja Q&A z pytaniami od jury
15:00 - 15:15 Obrady Jury - wybór 3 najlepszych rozwiązań, które zostaną zaprezentowane na scenie Impact'19
15:15 - 15:30 Ogłoszenie wyników PLinUK Jam Session

plakat