III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ „Wyzwania demokracji” - fotorelacja

W dniu 13 listopada 2019 r. we współpracy władz dziekańskich z Samorządem Studentów WSMiP zorganizowany został III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ „Wyzwania demokracji”. Celem tego wydarzenia była integracja społeczności akademickiej, jak również pogłębiona debata naukowa poświęcona jednemu z kluczowych aspektów badań prowadzonych w poszczególnych jednostkach Wydziału.

Wiodącą problematyką tegorocznej edycji święta studentów i pracowników badawczo-dydaktycznych Wydziału był temat "Wyzwania demokracji". W związku z tym, w trakcie Dnia Wydziału odbyła się debata ekspertów z udziałem pracowników naukowych WSMiP, jak również dwa panele studenckie, w trakcie których studenci przedstawili referaty dotyczące problematyki współczesnej demokracji.

W ramach Dnia Wydziału, zorganizowany został również Panel Absolwencki, podczas którego byli studenci WSMiP opowiedzieli o swojej karierze zawodowej oraz kompetencjach zdobytych w trakcie studiów na naszym Wydziale, które okazały się przydatne na konkurencyjnym rynku pracy.

Podczas całego Dnia Wydziału odbyła się również promocja kół naukowych, działających we wszystkich instytutach Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Serdecznie dziękujemy za Państwa udział w tym wydarzeniu.

Doktorat honoris causa dla pracownika ISM prof. Leszka Korporowicza
III Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa - fotorelacja
6th European Workshops in International Studies 2019 – The Next 100 Years of International Relations
Wizyta studyjna w ONZ i OBWE