Ambasador Karier UE na UJ poszukiwany!

Poszukujemy zmotywowanego ambasadora, który chce promować korzyści płynące z kariery w UE!

To już 10 lat programu "Ambasador Karier UE" zainicjowanego przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO). Jego głównym  celem jest zainteresowanie studentów przygotowaniem się do konkursów i podjęciem pracy zawodowej w instytucjach unijnych. Koordynatorem programu po stronie Polski jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Jeśli jesteś studentem/tką UJ i chciałbyś/ałabyś na swojej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”. Co możesz zyskać?

• szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
  • nawiązać współpracę z osobami z całej Europy
  • zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów
  • zdobyć doświadczenie w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu i HR-u
  • wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych
  • zdobyć kompetencje, dzięki którym Twoje CV będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracodawców.

Więcej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz pod linkiem.

Aplikacje będą przyjmowane do 20 marca 2020!