Konkursy na minigranty w POB Heritage w ramach programu strategicznego ID.UJ

Priorytetowy Obszar Badawczy Heritage działający w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na Uniwersytecie Jagiellońskim ogłasza konkurs na minigranty dla nauczycieli i nauczycielek akademickich, pracowników i pracowniczek naukowo-technicznych oraz doktorantów i doktorantek UJ.

Projekty minigrantów związane być powinny być z obszarami zdefiniowanymi w Strategii POB Heritage 2020-2025. Mogą być one indywidualne lub zespołowe.

Zgodnie z zasadą 4*I zgłoszenia projektów powinny obejmować badania o charakterze interdyscyplinarnym, innowacyjnym i międzynarodowym lub tzw. trzecią misją uczelni. Zadania nie mogą być finansowane z innych źródeł.

Formularz konkursowy dostępny jest w systemie strefaid.uj.edu.pl.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w języku polskim lub angielskim od 14 grudnia 2020 r. do 15 stycznia 2021 r

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie ID.UJ:

plakat konkursy mini granty badawcze