Wsparcie WSMiP UJ dla Ukrainy

W związku z inwazją Rosji i Białorusi na Ukrainę, władze i społeczność Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ łączą się w tych trudnych chwilach z wszystkimi ukraińskimi studentami mając nadzieję, że zarówno Oni, jak i ich Najbliżsi są bezpieczni, z dala od działań wojennych. Solidaryzujemy się z Wami w tych trudnych chwilach wierząc, że przy wsparciu demokratycznego świata szaleństwo wojny minie, a relacje między państwami i narodami będą mogły być budowane w duchu pokoju i wzajemnego poszanowania praw.

У зв'язку з вторгненням Росії та Білорусі в Україну керівництво та громадськість факультету міжнародних та політичних досліджень Ягеллонського університету в ці важкі часи єднаються з усіма українськими студентами, сподіваючись, що і  ви, і ваші близькі в безпеці, подалі від бойових дій. Ми солідарні з вами в ці важкі часи, віримо, що за підтримки демократичного світу божевілля війни мине, а відносини між державами та народами можна буде будувати в дусі миру та взаємоповаги до права.