Rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka".

Do piątku 23 września (do 12:00) trwa rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka", prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ. Są to studia stacjonarne z opcją uczestnictwa online. Zajęcia prowadzą specjaliści z UJ oraz innych polskich uczelni, jak również dyplomaci i praktycy ze świata biznesu. W programie przewidziano 180 godzin zajęć, w tym 36 godzin języka chińskiego, zaplanowanych na 10 weekendów. Koszt studiów: 1500 zł/ semestr.

Strona rekrutacji.

Więcej informacji.

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP