Wyjazd studyjny do siedziby ONZ - nabór zgłoszeń

Uprzejmie informujemy, że w ramach projektu "Dyplomacja wielostronna w kwestiach bezpieczeństwa na forum ONZ", realizowanego przez prof. Krzysztofa Szczerskiego w ramach Konkursu na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym uczelni w Programie Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na WSMiP, ogłoszony został nabór na wyjazd studyjny dla studentów i studentek do siedziby ONZ w Nowym Jorku (dwa miejsca).

Kto może aplikować o wyjazd?

Wyjazd studyjny jest przeznaczony dla studentów i studentek ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich, którzy przygotowują prace dyplomowe poświęcone problematyce dyplomacji wielostronnej oraz funkcjonowania Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wyjazd zaplanowany jest w dniach 19-24 marca 2023 r.

Jak przesłać zgłoszenie?

Zgłoszenie należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 10 grudnia br.

Uczestnicy wyjazdu wybrani zostaną na podstawie oceny przesłanego zgłoszenia pod względem merytorycznym oraz możliwości zaproponowanych aktywności we współpracy z ONZ podczas wyjazdu studyjnego.

Serdecznie zachęcamy Studentów i Studentki do przesłania zgłoszenia do udziału w tym wyjeździe.

budynek siedziby ONZ obok informacja o wyjeździe studyjnym