Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Weekendowe warsztaty metodologiczne dla Studentów i Studentek WSMiP

Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ogłoszony został nabór do udziału w weekendowych warsztatach metodologicznych, które odbędą się w formule on-line w dniach 14-15 stycznia 2023 r.

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Weekendowe warsztaty metodologiczne, przeznaczone są dla studentów i studentek studiów licencjackich lub magisterskich prowadzonych na WSMiP, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje badawcze i metodologiczne.

Liczba miejsc: 10 osób.

Weekendowe warsztaty metodologiczne odbędą się w dniach 14-15 stycznia 2023 r., w godz. 10.00-15.00 w formule on-line, w aplikacji Teams.

Jak przesłać zgłoszenie?

Zgłoszenie należy przesłać poprzez formularz dostępny na stronie.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 5 stycznia 2023 r.

Uczestnicy weekendowych warsztatów metodologicznych wybrani zostaną na podstawie oceny przesłanego zgłoszenia pod względem merytorycznym. W przypadku dużego zainteresowania udziałem w warsztatach, zorganizowane zostaną kolejne edycje.

Serdecznie zachęcamy Studentów i Studentki do przesłania zgłoszenia i udziału w weekendowych warsztatach metodologicznych.

zdjęcie tablicy i sali wykładowej Weekendowe warsztaty metodologiczne dla Studentów i Studentek WSMiP Kiedy: 14-15 stycznia Aplikuj do 5 stycznia 2023