Konkursy Programu IDUB na WSMiP w 2023 roku i spotkanie informacyjne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 lutego br. (środa) uruchomione zostaną kolejne konkursy w ramach realizacji Programu IDUB na WSMiP.

W tym roku, w ramach realizacji Programu IDUB, zorganizowane zostaną następujące konkursy:

• Konkurs na trwałą interdyscyplinarną współpracę badawczą (okres naboru 1 lutego-17 marca),
  • Konkurs na rozwój współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym uczelni, (okres naboru 1 lutego-17 marca),
  • Konkurs na wyjazdy zagraniczne w ramach Funduszu Wyjazdowego (udział w konferencjach zagranicznych), nabór ciągły,
  • Konkurs na wyjazdy zagraniczne w ramach Funduszu Wyjazdowego (realizacja staży badawczych za granicą), nabór ciągły,
  • Konkurs na umiędzynarodowienie publikacji i wsparcie wniosków grantowych, nabór ciągły.

Spotkanie informacyjne

W związku z zaplanowanym ogłoszeniem konkursów, serdecznie zapraszamy wszystkie Pracowniczki i Pracowników WSMiP do udziału w spotkaniu informacyjnym, na temat realizacji Programu IDUB na WSMiP w 2023 roku. Podczas spotkania omówione zostaną najważniejsze aspekty związane z przygotowaniem wniosków, jak również zasady poszczególnych konkkursów.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line (Teams), w dniu 6 lutego, (poniedziałek), o godz. 13.00.

Link do spotkania: https://tinyurl.com/ft6t65d4

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu i przygotowania wniosków w ogłoszonych konkursach.

spotkanie informacyjne otwarte konkursy iduj

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP