Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Indywidualne konsultacje i warsztaty metodologiczne - dofinansowanie udziału

Uprzejmie informujemy, że w ramach Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na WSMiP uruchomione zostało działanie "Kompetencje 2" skierowane na wsparcie badań poprzez ofertę udziału w pakiecie warsztatów metodologicznych. Zgodnie z kierowanymi przez Państwa sugestiami, działanie to będzie obejmowało dwie formy aktywności:

1. Finansowanie indywidualnych konsultacji metodologicznych:

Zachęcamy do skorzystania z możliwości odbycia indywidualnego szkolenia metodologicznego w wymiarze 10 godzin (w okresie kwiecień-czerwiec 2023 r.) dotyczącego wybranego narzędzia lub metody badawczej. Konsultacje mogą dotyczyć także doboru metod do określonej tematyki badawczej. 

Konsultacje odbywać się będą w siedzibie WSMiP w terminie dostosowanym do Państwa preferencji. Każda osoba korzystająca z konsultacji będzie zobowiązana do zrealizowania całego dziesięciogodzinnego pakietu. Eksperci prowadzący konsultacje zostaną dobrani na podstawie przesłanego przez Państwa zgłoszenia. 

2. Finansowanie udziału w Letniej Szkole Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych UJ,

która odbędzie się w dniach 6-13 września br. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie harmonogram specjalistycznych warsztatów oraz rejestracja na dane kursy, w których udział zostanie sfinansowany ze środków Programu ID.UJ na WSMiP. Szczegółowe informacje na temat szkoły i oferowanych kursów, dostępne będą na stronie: https://caqdas-tm.uj.edu.pl/rejestracja

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie zgłoszenia udziału w indywidualnych konsultacjach metodologicznych lub szkole letniej metodologii w terminie do wtorku 21.03.

Link do formularza zgłoszeniowego.