Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej WSMiP UJ z 29 maja 2023 r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Dyscypliny Nauki o polityce i administracji

Wydziałowa Komisja Wyborcza ustala następujące terminy czynności wyborczych:

13 czerwca 2023 (wtorek), godz. 15:00 – wybory do Rady Dyscypliny Nauki o polityce i administracji (termin I)

13 czerwca 2023 (wtorek), godz. 16:00 – wybory do Rady Dyscypliny Nauki o polityce i administracji (termin II)

Wybory zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wesołych Świąt

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!