Web Content Display Web Content Display

Wykład p. Cesara Carillo Trueba zostaje odwołany

19.12.2016
Wykład pt.: "How to exhibit racism. Some reflections on science, art and society in the making and spreading of racist images” Cesara Carillo Trueba nie odbędzie się z powodów od niego niezależnych.

Rosyjska polityka zagraniczna oczami intelektualisty

13.12.2016
"Jakim Trump może być prezydentem? Jak będzie to wpływać na stosunki USA – Rosja i dlaczego konflikt polsko – rosyjski jest stanem naturalnym?"

Reportaż z pobytu w Chinach

13.12.2016

Między 7 a 11 grudnia 2016 roku delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego pod przewodnictwem JM Rektora UJ, prof. dr hab. Wojciecha Nowaka, gościła w Chinach. W skład delegacji weszli również: Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, prof. dr hab. Zdzisław Mach, Dyrektor Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu, prof. dr hab. Adam Jelonek oraz Dyrektor Instytutu Konfucjusza, dr Joanna Wardęga i Wicedyrektor Instytutu – pan Han Xinzhong.

promocje

"Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej" – nagranie ze spotkania promującego książkę pod redakcją pracowników naszego Wydziału

12.12.2016
Uprzejmie informujemy, że na stronie naszego Wydziału w serwisie YouTube udostępnione zostało nagranie zawierające fragmenty spotkania z 4 października 2016 r. promującego książkę pod redakcją dr Kingi Anny Gajdy oraz Anety Pazik (Instytut Europeistyki UJ) pt. "Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej".

Prof. Jan W. Tkaczyński wybrany na prezesa Oddziału krakowskiego PTNP

12.12.2016
W dniu 6 grudnia br. prof. Jan W. Tkaczyński został wybrany po raz czwarty na prezesa Oddziału krakowskiego Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych