Sportowy sukces studentki naszego Wydziału

15.11.2015
W dniach 23-29 października 2014 r. odbyły się VI Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego organizowane przez Międzynarodową Federację Wushu oraz Chińską Federację Wushu. Studentka naszego Wydziału i członkini kadry Polskiego Związku Wushu, Pani Ewa Ciembroniewicz startowała w dwóch konkurencjach:

Wizyta JE Ambasadora Chińskiej Republiki Ludowej - relacja

15.11.2015
W dniu 5 listopada na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Xu Jian, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. W ramach 3. edycji cyklu "Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne" ("Jagiellonian Diplomatic Encounters") wygłosił on w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ wykład pt. „Chinese diplomacy and the relationship between China and Poland"

Wydziałowe szkolenie dot. unijnego programu "Horyznot 2020"

15.11.2015
W dniu 4 listopada 2014 r. z inicjatywy Prodziekan ds. międzynarodowych i nauki Prof. dr hab. Ewy Bujwid–Kurek odbyło się szkolenie pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ dotyczące unijnego programu „Horyzont 2020"

Otwarto 3. edycję "Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych"

01.06.2015
Cykl "Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych" w roku akademickim 2014/2015 zainaugurował 14 października Ji-in Hong, ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce

Pracownik Wydziału odebrał medal z rąk Generalnego Gubernatora Kanady

15.11.2015
Dnia 25 października 2014 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył wizytę Gubernator Generalny Kanady, Jego Ekscelencja, Prof. David Johnston. Gubernator Generalny Kanady jest namiestnikiem głowy państwa, którą to funkcję obecnie sprawuje Elżbieta II, będąca m.in. Królową Kanady