Ostatnie dni rekrutacji na studia w Londynie

14.10.2012
Uprzejmie informujemy, że do 17 października trwa rekrutacja na studia w Londynie w Polskim Ośrodku Naukowym UJ, którego partnerem jest WSMiP UJ.

Tutorial w roku akademickim 2012/13

20.09.2012
Zespół ds. rynku pracy i promocji WSMiP serdecznie zaprasza studentów I roku do udziału w tutorialu w roku akademickim 2012-2013. Celem zajęć jest ułatwienie studentom funkcjonowania w strukturach uniwersyteckich oraz poznania wymagań, jakie stawia przed nimi rynek pracy.

Trwa nabór na studia podyplomowe: „Miasto i miejskość. Jak współtworzyć dobre miasto"

11.09.2012
Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podyplomowe studia miejskie „Miasto i miejskość. Jak współtworzyć dobre miasto".

WSMiP UJ w prestiżowej Excellence Group

09.08.2012
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, jako jedyny z Polski w dyscyplinie nauki o polityce, zakwalifikował się do prestiżowej Excellence Group w rankingu sporządzanym przez niemieckie Centrum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE).

Pracownicy WSMiP zaproszeni do projektu Atomium Culture

09.08.2012
Z wielką radością informujemy, że 13 pracowników naukowych naszego Wydziału zostało zaproszonych do przygotowania artykułów w ramach projektu Atomium Culture.