Pracownicy WSMiP zaproszeni do projektu Atomium Culture

09.08.2012
Z wielką radością informujemy, że 13 pracowników naukowych naszego Wydziału zostało zaproszonych do przygotowania artykułów w ramach projektu Atomium Culture.

Nowe studia w języku angielskim

06.08.2012
Od 2013 roku w ofercie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych pojawią się nowe studia w języku angielskim: International Relations and Area Studies.

Inauguracja serii "Jagiellonian Cultural Studies"

18.07.2012
W dniu 1 czerwca 2012 r., podczas międzynarodowego sympozjum pt. „Human Values in Intercultural Space", organizowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ jako część wydziałowego projektu „Jagiellońskie Studia Kulturowe", odbyła się uroczysta prezentacja wydawnictwa „Jagiellonian Cultural Studies", serii zainicjowanej w ramach publikowanego przez WSMiP UJ czasopisma „Politeja".

Publikacja dr. Łukasza Kamieńskiego w prestiżowym czasopiśmie Armed Forces & Society

17.07.2012
Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie Armed Forces & Society ukazał się artykuł pt. „Helping the Postmodern Ajax: Is Managing Combat Trauma through Pharmacology a Faustian Bargain?" autorstwa pracownika naszego Wydziału, dr. Łukasza Kamieńskiego z Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych.

Dziekanat WSMiP UJ w okresie od 6.08 – 17.08. 2012 r. będzie nieczynny

12.07.2012
Uprzejmie informujemy, że dziekanat Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w okresie od 6.08 – 17.08 2012 r. będzie z powodu przerwy urlopowej nieczynny.