Pracownik naukowy Wydziału otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów RP

03.11.2011
Z radością informujemy, że dr hab. Krzysztof Szczerski, pracownik naukowy naszego Wydział otrzymał w bieżącym roku nagrodę Prezesa Rady Ministrów RP za nowatorską rozprawę habilitacyjną pt. „Dynamika systemu europejskiego"

Sukcesy doktorantów UJ w ramach programu: interdyscyplinarne studia doktoranckie "Społeczeństwo – Technologie – Środowisko"

03.11.2011
Spośród 80 doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego zakwalifikowanych do programu, aż 9 uczestników pochodzi z naszego Wydziału. W tym 8 doktorantów zakwalifikowało się do elitarnej grupy 60 osób, którym przyznano roczne stypendium

Pracownik naukowy Wydziału nagrodzony stypendium MNiSW RP dla wybitnych młodych naukowców

26.03.2015
Z radościa informujemy, że dr Ewa Trojnar, pracownik naukowy naszego Wydziału, została nagrodzona stypendium MNiSW RP dla wybitnych młodych naukowców. Spośród złożonych prawie 800 wniosków Ministerstwo nagrodziło w tym roku 256 badaczy

Sukces przedstawicieli Wydział SMiP UJ w konkursach grantowych Narodowego Centrum Nauki

01.11.2011
Z radością informujemy o sukcesach doktorantów i pracowników naukowych naszego Wydziału w konkursach grantowych Narodowego Centrum Nauki w panelu HS5 (HS - Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce; 5 - Normy i władza) oraz w panelu HS2 (HS - Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce; 2 - Kultura i twórczość kulturowa)

Publikacja w międzynarodowym czasopiśmie z tzw. listy filadelfijskiej autorstwa doktorantki Wydziału SMiP UJ

26.03.2015
Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie "Cities - The International Journal of Urban Policy and Planning" (wyd. Elsevier) ukazał się artykuł pt. Transforming Brussels into an international city - Reflections on ‘Brusselization' autorstwa mgr Katarzyny Romańczyk, doktorantki naszego Wydziału.